AEVO Coin ve Bu 5 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!

Aevo (AEVO Coin) son güncellemeleri paylaştı. APTR, bugün Bybit, Gate.io, BitMart, BingX ve CoinEx işlem platformlarında listelenecek. LayerZero, Solana’yı entegre ettiğini duyurdu. Ve daha fazlası…

APTR, AEVO Coin ve bu 4 altcoin’den haberler var!

Aevo (AEVO Coin) güncellemeleri paylaştı

Aevo (AEVO Coin) sosyal platformlarda CoinGecko ve CoinMarketCap’teki verileri yeni güncellediğini belirtti. Son token kilidinin açılmasından sonra, Aevo’nun (AEVO Coin) dolaşımdaki arzı şu anda yaklaşık %85. Ekip, 2024’ün sonuna kadar %15’ini yeniden kilitledi. 2024’ün sonunda, Aevo’nun (AEVO Coin) dolaşımdaki arzı %100’e ulaşacak.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, 16 Mayıs’ta Aevo yetkilileri sosyal platformlarda RBN’nin AEVO’ya dönüşümünün tamamlandığını duyurdu. Bu bir token kilidinin açılmasından ziyade bir dönüşüm ve AEVO Coin tam dolaşıma yakın. Aevo, ekibin uzun vadeli inşaat konseptini göstermek amacıyla, ekibin ve destekçilerin 2024 sonuna kadar token arzının %15’ini gönüllü olarak yeniden kilitlediğini söyledi.

Nubit, Babylon Devnet ile entegre oldu

Bitcoin yerel DA katmanı Nubit, Babylon Devnet’i entegre ettiğini duyurdu. Babylon’un en yakın ortağı olan Nubit, gerçek teknik entegrasyonu gerçekleştiren ilk projelerden biri. Entegrasyon, Nubit içindeki Bitcoin staking’i için önemli. Çünkü bu, Bitcoin holderlarının en güvenli ve ölçeklenebilir veri kullanılabilirliği katmanını oluşturmak için Nubit sistemine katılmalarına ve güçlendirmelerine olanak tanıyor. Bu entegrasyon sırasında Babylon Node, stake işlemlerini yönetmekten ve kritik verileri işlemekten sorumludur. Aynı zamanda, IBC Relayer, Nubit ve Babylon arasında verimli iletişimi kolaylaştırıyor.

APTR bugün Bybit ve Gate.io dahil 5 işlem platformunda listelenecek

Aperture Finance’in yerel tokeni APTR, bugün Bybit, Gate.io, BitMart, BingX ve CoinEx işlem platformlarında listelenecek. Aperture Finance, kullanıcıların doğal dilde “hedeflerini beyan etmelerini” ve daha iyi uygulama ve fiyatlandırma için çözücü ağından yararlanmalarını sağlayacak temel Intent altyapısı tarafından desteklenen yeni bir chatbot oluşturmak için yapay zekayı Intent ile birleştirdi.

Scroll, USDC, USDT, wrsETH ve Tranchess varlıkları için puan sistemini açtı

Bu arada, Ethereum Layer 2 ağı Scroll, Session Zero’nun USDC, USDT, Kelp DAO’nun wrsETH ve Tranchess varlıkları için bir puan sistemi açtığını belirtti. Kullanıcıların artık varlıklarını desteklenen herhangi bir köprü aracı aracılığıyla Session Zero’ya aktarmaları mümkün. Böylece kullanıcıların puan ödülleri kazanmaya başlama imkanı olacak

OP Stack, özel Gas token işlevinin test sürümünü başlattı

OP Labs, OP Stack’in özel Gas token işlevinin beta sürümünün artık online olduğunu duyurdu. Bu gelişmeyle OP Stack tabanlı Layer2 veya Layer3, dağıtım ve başlatma sırasında bu işlevi etkinleştirebilir ve Gas ücretlerini ödemek için ETH dışındaki ERC20 tokenlerini kullanabilir.

LayerZero, Solana’yı entegre etti

Cross-chain varlık transferleri için bir birlikte çalışabilirlik protokolü olan LayerZero, Solana’yı entegre ettiğini duyurdu. Böylece LayerZero, ağını 70’in üzerinde Blockchain’e genişletti. Geliştiriciler artık çeşitli kanallar aracılığıyla Solana’ya ve Solana’dan varlık ve veri gönderebilecek uygulamalar geliştirebilecekler. LayerZero şu anda Solana ağını Ethereum, Avalanche, Polygon, Arbitrum, BNB Chain, Optimism ve Base’e bağlıyor. Messari’nin verilerine göre, 2024’ün ilk çeyreğinde LayerZero kullanıcıları 6,7 milyar dolar değerinde kripto para taşıdı. Ayrıca proje, ilk çeyrekte 11,5 milyon dolar gelir elde etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir